Tööstuslikud ventilaatorid on laia kasutusalaga

Moodsate tööstuslike ventilaatorite juures on ühendatud praktikute kogemused ja kaasaegne tehnoloogia.

Kõrgsurve ventilaator VAC on mõeldud tsentraalseteks kõrgvaakum äratõmbesüsteemideks. Kasutatakse kohtäratõmbeks läbi keevituspõleti, tööriistalt ja tsentraalseks koristuseks. Ventilaator on komplektsena mürasummutuskastis. Äratõmbevõimsus 2.300-4.000 m³/h. Maksimaalset töörõhku suudab saavutada ventilaator 45.000 Pa (40kPa).

Combifabi keskmise töörõhuga ventilaatorid sobivad kõikvõimaliku tolmu, saepuru, puiduhakke ja muude tolmutüüpide transpordiks. Sertifitseeritud plahvatusohutu direktiiviga ATEX.

Nedermani ventilaatorite äratõmmet iseloomustab madal energiatarbimine, mida saab täiendavalt vähendada, kasutades sagedusmuundureid veovõlli pöörete arvu reguleerimiseks. Optimaalsel kasutamisel koos sagedusmuunduriga hoiab see täiendavalt kokku elektrienergiat. Saadaval ka ATEX-versioon plahvatusohtliku tolmu ja gaasi käsitlemiseks (kuni 90.000 m/h ja töörõhku kuni 10.000 Pa). Combifabi seeriast võime pakkuda otsevõlliga käitatavaid või rihm­ülekandega varustatud ventilaatoreid, kus otseveovõlliga varustatud ventilaatorid on kõige energia­tõhusamad, kuid rihmülekandega varustatud ventilaatorid on taas jälle kõige paindlikumad praktilises kasutuses. Tööorgani valmistamiseks on kasutatud vastupidavat terast DOMEX 420. ATEX-lahenduses on tiiviku sisendiserv kaetud sädemeriski vähendava vaskvõruga. Saadaval nii otse- kui ka rihmülekandega.

Kaardus labadega Tüüp R

Tööorgan on suletud ja tahapoole kaardus labadega. Peamiselt kasutatakse puhta õhu transpordiks, milles võib esineda väike kogus tolmu, keevitussuitsu, õliaure, heitgaase. Efektiivsus kuni 87%.

Otselabadega Tüüp S

Tööorgan on suletud ja osaliselt isepuhastuvate sirgete tahapoole ulatuvate labadega. Kasutatakse lihvtolmu, kuiva saepuru, laastude ja paljude teiste tolmuliikide transpordiks. Tööorgani efektiivsus kuni 80%.

Transportlabadega Tüüp T

Tööorgan on väga vastupidav. Kasutatakse peamiselt pikkade laastude, pilbaste ja kõrge jäätme­vooluhulga puhul jms, kuid eelkõige transportventilaatorina. Tööorgani efektiivsus kuni 60%.

N-tüüpi madala töörõhuga ventilaatorid

Kasutusalaks on peamiselt töökohtade äratõmbed. Ventilaator sobib keevitusgaaside, suitsu ja teiste tervistkahjustavate ühendite eemaldamiseks lekkekohast. Ventilaatorite äratõmbevõimsus 400-4.000 m³/h.

Kui vajad ventilaatorit, siis pöördu asjatundja poole, sest valik on suur.

Küsi meilt nõu