Avaleht Hooldus

Hansa Maaler Viimistlustehnika OÜ pöörab rõhku vaid toimivale töökindlale tehnoloogiale. Oleme alates 1995 aastast klientidele seadmeid tarninud ja pea kõik need töötavad tänaseni ja nii ka homme, mis ongi kinnitus sellest.

Hooldame ja remondime tootjate Kremlin, Rexson, Sames, Titan, Wagner, Cura, Elmyggan, PFT, Asahi ning teiste mainekate kaubamärkide seadmeid.

Seadmete remonttööd

Konkreetne juhtum saab kiire lahendi, kui teavitate meid sellest koheselt. Kui asi on väga kiireloomuline ja päev on õhtusse jõudnud, siis leiame võimaluse Teid teenindada ka peale kl 18.00 või ka laupäeval/pühapäeval.

Seadmete hooldus

Kui Teie kätte on jõudnud kasutatud seade, võite alati küsida meie võimalusi selle taastamiseks, hooldamiseks või selle toote kohta eksperthinnangut. Teame täpselt meie tarnitud seadmete ajalugu ja arvestame nende võimaliku hooldusega.

Hoolduslepingud

Seadmete ennetav tehniline hooldus on vältimaks suuremate kulutuste tegemist seadmetega töötamisel või tootmisseisakuid. Selle käigus teostab hooldustehnik kliendi seadmepargi visuaalse defekteerimise ja informeerib teid avastatud puudustest. Hooldus toimub vastavalt seadmete valmistaja etteantud hooldusvälbale ja kokkulepitud ajakavale.