Tööstusliku tolmuimeja filter eemaldab läbivast õhust kuni 99,997% tolmuosakestest

Värske õhk ja puhas töökoht – need on olulised meile kõigile. Tööstuslik tolmuimeja aitabki luua tolmuvaba töökeskkonna.

Hingata värsket õhku ja omada puhast töökohta, kas see ei ole see mida me vajame? Nederman 300E teeb töö hõlpsamaks koristusel, lihvimisel või keevitusel.

Peentolmu ei saa ohutult eemaldada, kasutades harja või suruõhupüstolit, vastupidi, need keerutavad tolmu ülesse, mis võib tekitada plahvatusohtlikke tolmupilvi. Kui tolmu tõmmatakse ära vahetult tekkekohas, siis see probleem võib olla kõrvaldatud nii keskkonna kui ka inimeste jaoks; ka seadmete töö paraneb oluliselt.

Tööstusliku tolmuimeja eelised:

  • kõrge filtreerimisefektiivsus, ühefaasiline
  • lihtne transportida tänu perfektselt balansseeritud veeremisele
  • siledapinnalised peenfiltrid; filtrikottide puhastus saavutatakse vastupidise õhuimpulssiga, tõmmates puhastushooba

Nederman 300 E omadused:

  • tugev korpus, kerge ja lihtne käsitseda
  • neli ratast
  • reguleeritav käepide
  • lihtne transportida läbi kitsaste uste või mööda treppe

Tolmukonteiner sisaldab plastikust kotti, kuhu kogutakse tolmujäätmed. Nedermani 300 on ühefaasiline üksus, elektritoiteallikaks saab kasutada tavalist seinakontakti. Koos mikrofiltriga (optsioon) on võimalik filtreerida ka kõige peenemaid osakesi. Auto start/stopp-funktsioon on mõeldud elektri- ja pneumaatilistele tööriistadele, mis leiab kasutust kõikides tööstusvaldkondades.

Kuidas tööstuslik tolmuimeja töötab?

Tolmuosakesed imetakse filtrisüsteemi, kus raskemad osakesed eraldatakse, nii et need kukuvad konteineris asetsevasse filtri- või plastikkotti. Tekstiilist filtrikott on veekindel ja väga efektiivne, kogudes kokku 95% õhus leiduvatest osakestest. Peened osakesed püütakse kottfiltri välispinnale. Osakeste suurus on alla 1 mikroni. Kottfiltrit saab puhastada, tema kasutusaeg on 4000-6000 töötundi.

Mikrofilter eraldab kõige peenemad ja kõige ohtlikumad osakesed. Filtri efektiivsus on 99,997% ehk 0,3 mikronit. Puhastatud õhk retsirkuleeritakse.

Töid, mille juures tekib palju tolmu, on palju. Kõige kergem on tekkiv tolm kinni püüda juba selle tekkimisel, kasutades tööstuslikku tolmuimejat.

 

Küsi meilt nõu