Avaleht Tootjad
Asahi Sunac viimistlusseadmed

Asahi Sunac on üks kuulsamaid Jaapani tööstuslike värvimisseadmete tootjaid. See staatus on saavutatud tänu tootmistehnoloogiate väsimatule täiustamisele.

Asahi Sunac toodab tipptasemel seadmeid peaaegu igat tüüpi materjalide pealekandmiseks – alustades tava pihustupüstolitest lõpetades pulbervärvimisseadmete, elektrostaatiliste ja keerukate kahekomponentsete seadmetega.

Arvestades turu kasvavaid vajadusi, jätkab Asahi Sunac innovaatiliste seadmete arendamist ning loomingulist otsingut üha keskkonnasõbralikumate ja tõhusamate värvimismeetodite tehnoloogiliseks arendamiseks. Selle tulemusena on Asahi Sunac tooted saavutanud maailma ekspertide kõrgeimad hinnangud ja Jaapani tööstuse suurimate esindajate usalduse. Asahi Sunac võtmeklientide hulka kuulub Jaapani autotööstuse ladvik nagu näiteks Toyota, Honda, Nissan, Subaru.

Ceetec saematerjali värvimisautomaadid

Ceetec, tuntud ka nime all No Åby Maschinenfabrik, asutati 1970 aastal, seega on seadmetes ühendatud aastakümnete pikkune seadmete valmistamise kogemus.

Ceetec projekteerib, toodab ja tarnib seadmeid puidu- ja metallitööstuse klientidele. Eesmärk on olla klientidele partner, mitte ainult tarnija.

Ceetec tootevalikust leiab saematerjali värvimisautomaate, lailint pinnaviimistlusautomaate, lihvimisautomaate, kuivatusahjusid.

Ciemme lahusti destillaatorid

Ciemme mängib maailmaturul juhtivat rolli kasutades kõrgtehnoloogilisi seadmeid lahustite puhastamise ja regenereerimise seadmete projekteerimisel, tootmisel ja müügil.

Keskkonnakaitse

Keskkonnahoiu põhimõtteid järgides kasutab Ciemme oma seadmeid ohtlike jäätmete tekke vähendamiseks, võimaldades taaskasutada kuni 90-95% lahustitest. Lahustite taaskasutamine põhiomadusi muutmata vähendab see jäätmete kõrvaldamise kulusid ning parandab tööruumi kvaliteeti ja ohutust.

Need on eelised, mis muudavad lahusti destillaatorid strateegiliseks valikuks paljudes tööstusharudes, mis kasutavad suures koguses lahusteid, näiteks tööstuslikus pinnaviimistluses ning trüki-, värvi- ja farmaatsiatööstuses.

Clemco abrasiivipuhastusseadmed

Clemco valmistab erisuurusega ja tootlikkusega abrasiivipuhastusseadmeid (kuni 4,5 m³), mida kasutatakse erinevate pindade ettevalmistamiseks ja puhastamiseks.

ElmaSonic ultraheli puhastusseadmed

ELMA on juhtiv rahvusvaheline ettevõte ultraheli- ja aurupuhastustehnoloogia valdkonnas. Erinevate tööstuste ja turgude jaoks pakub ELMA laia tootevalikuga ultraheli- ja aurupuhastusseadmeid, modulaarseid ja kohandatud puhastusseadmeid ning ettevõttesiseselt välja töötatud ja toodetud puhastuskemikaale.

Kemikaalidega täiustatud elektrooniline/füüsiline ultrahelitehnoloogia: ettevõttesisene keemiaosakond täiendab tootevalikut, arendades ja valmistades ultrahelipuhastites kasutamiseks mõeldud pesuaineid, nii standardseid kui ka eritellimusel valmistatud puhastusvahendeid.

Klientide rahulolu on esikohal, seetõttu on protsessikeskne töökäitumine ja EN ISO 9001-2000 sertifikaat ettevõtte jaoks kohustuslikud. ELMA kvaliteedi rahvusvaheline tunnustus tõestab kvaliteedijuhtimissüsteemi tõhusust ja on samas stiimuliks edasisteks parendusteks. Pideva innovatsiooni ja kasvu kaudu müüb ELMA tooteid ja installatsioone enam kui 80 riigis väga edukalt.

JOWI kuivatus- ja transportkärud

JOWI arendab ja toodab erinevaid töötasapindu, kuivatus- ja transportöörkärusid.

JOWI tooteid iseloomustavad kõige paremini sellised omadused nagu praktilisus, mitmekülgsus, kasutusmugavus kui ka pikaajaline töökindlus.

Kremlin viimistlusseadmed

Kremlin, asutatud 1925 aastal, prantsuse juhtiv pihustusseadmete (pinnaviimistlusseadmete) valmistaja pakub täielikku valikut pihustusseadmetest pinnakaitsevahendite, värvide, isolatsioonimaterjalide ja sh liimide pealekandmiseks ning ekstrudeerimiseks.

PFT ehitusviimistlusseadmed

PFT pakub pneumaatilisi transportimisseadmeid, segamispumpasid, horisontaalseid segisteid, pahtli- ja krohvimisseadmed ning materjalimahuteid.

PFT pakub selliseid tooteid selliste rakenduste jaoks nagu pahteldamine, krohvimine, liimimine, valamine ja vuukide täitmine.

Tehnoloogia ja teadus on viinud kõigis eluvaldkondades muutusteni. PFT tugevus on rakendada teaduse ja teadusuuringute leiutusi oma seadmete juurutamisel.

PMC polüurea ja PUR-vahtude seadmed

Polyurethane Machinery Corporation (tuntud PMC nime all) valmistab seadmeid ja tarvikuid PUR-vahtude ning polüurea (polükarbamiid) pinnakatete pealekandmiseks.

Timmer membraanpumbad

Membraan- ja doseerimispumbad ning vaakumtõstukid Saksamaa autotööstust teenindavalt tipptegijalt.

Titan elektrilised värvipumbad ja teede märgistusseadmed

Titan, USA pihustustehnoloogiate liider, toodab ja turustab professionaalseid pihustusseadmeid mitmesugusteks rakendusteks. Titani toodete hulka kuuluvad õhuvabad ja pneumaatilised värvipihustid, peenviimistluspihustid, tekstuuri, katusekatete, korrosioonikaitse, isolatsiooni pealekandmiseks mõeldud pihustid ning teede- ja spordiväljakute joonimis- ja märgistusseadmed.

Venjakob viimistlusautomaadid

Vankumatud pingutused kvaliteetsete masinate ja süsteemilahenduste väljatöötamiseks ja tootmiseks on aastakümnete jooksul saanud Venjakobi ettevõtte kaubamärgiks, mida näitavad ka arvukad patendid sellel alal. See filosoofia on teinud Venjakobist selle, mis nad praegu on.

1963. aastal metallitöökojana asutatud Venjakob on tänaseks ülemaailmne keskmise suurusega pereettevõte masinaehitustööstuses. Venjakob toodab ja müüb pinnatöötlus- ja väljatõmbeõhu puhastussüsteeme ning materjalikäitluse tehnoloogiaid nii üksikkomponentidena kui ka komplekssüsteemidena, mis on välja töötatud eesmärgiga kaitsta keskkonda võimalikult kõrgel tasemel. Seetõttu väärtustavad nad pikaajalist koostööd piirkondlike partneritega.