Avaleht Tootjad
Asahi Sunac viimistlusseadmed

Kõrgsurve- ja elektrostaatilised värvimisseadmed Jaapani autotööstust teenindavalt tipptegijalt.

Ceetec saematerjali värvimisautomaadid

Ceetec, tuntud ka nime all No Åby Maschinenfabrik, asutati 1970 aastal, seega on seadmetes ühendatud aastakümnete pikkune seadmete valmistamise kogemus.

Ciemme lahusti destillaatorid

Ciemme toodetud seadmed esindavad eelkõige lahustite käitluse valdkonda tehnoloogia ja usaldusväärsuse poolest, omades head reputatsiooni nii kodu kui ka välisturgudel.

Clemco abrasiivipuhastusseadmed

Clemco valmistab erisuurusega ja tootlikkusega abrasiivipuhastusseadmeid (kuni 4,5 m³), mida kasutatakse erinevate pindade ettevalmistamiseks ja puhastamiseks.

ElmaSonic ultraheli puhastusseadmed

Avatud mõtlemise, ambitsioonika ja usaldusväärse ettevõttena tuntud Elma GmbH & Co. KG toodab juba üle 60 aasta seadmeid tundlikke detailide puhastamiseks. Tänapäeva põhirõhk on ultraheli puhastusetehnoloogial.

JOWI kuivatus- ja transportkärud

JOWI arendab ja toodab alates 1968 aastast erinevaid töötasapindu, kuivatus- ja transportöörkärusid.
JOWI tooteid iseloomustavad kõige paremini sellised omadused nagu praktilisus, mitmekülgsus, kasutusmugavus kui ka pikaajaline töökindlus.

Kremlin viimistlusseadmed

Kremlin, asutatud 1925 aastal, prantsuse juhtiv pihustusseadmete (pinnaviimistlusseadmete) valmistaja pakub täielikku valikut pihustusseadmetest pinnakaitsevahendite, värvide, isolatsioonimaterjalide ja sh liimide pealekandmiseks ning ekstrudeerimiseks.

PFT ehitusviimistlusseadmed

Tehnoloogia ja teadus on viinud kõigis eluvaldkondades muutusteni. PFT tugevus on rakendada teaduse ja teadusuuringute leiutusi oma seadmete juurutamisel.

PMC polüurea ja PUR-vahtude seadmed

Polyurethane Machinery Corporation (tuntud PMC nime all) valmistab seadmeid ja tarvikuid PUR-vahtude ning polüurea (polükarbamiid) pinnakatete pealekandmiseks.

Timmer membraanpumbad

Membraan- ja doseerimispumbad ning vaakumtõstukid Saksamaa autotööstust teenindavalt tipptegijalt.

Titan elektrilised värvipumbad

Venjakob viimistlusautomaadid

Ettevõtte looja oli Heinrich Venjakob, kes asutas 1963 aastal Venjakob Machinenbau GmbH & Co. KG perefirmana. Alustati inseneribüroona, millest kasvas välja rahvusvaheliselt tunnustatud automaatsete viimistlustehnoloogiate valmistaja.