• Xcite200_1
  • Xcite_black_background

Käsipüstol survesööduga Kremlin Xcite™120 Airmix®

Kasutusala: Auto, Metall, Puit

Airmix® 120 bar suurima pihustamiskasuteguriga käsipüstol, sobilik nii madalama kui ka kõrgema viskoossusega ainete pihustamiseks, koostöös Airmix® pumbaga saavutatakse parim viimistlustulemus

Olles ära kasutanud oskusteavet ning omandanud oma valdkonnas praktilisi kogemusi, pakub Sames Kremlin-i Xcite™ Airmix® püstol maalrile absoluutset mugavust ning uusi väljakutseid. Ülikerge päästik, püstoli korpuse disain ja ergonoomia vähendavad maaler-operaatori väsimist, tõstavad töö jõudlust ning välistavad kutsealaselt esinevat liigeste haigestumist.

Xcite™ Airmix® püstolis on kasutatud kõrgeima kvaliteediga komponente, et tagada selle usaldusväärne funktsioneerimine. Airmix® VX24 tüüpi õhudüüs annab tulemuseks ületamatu pinnaviimistlus kvaliteedi, seda koos Airmix® FineFinish ainedüüsiga.

Airmix® tehnoloogia loodi esialgselt eelkõige puiduviimistluse jaoks, kuid jätkuv arendustöö on tõestanud ja edu toonud ka teistes nõudlikes kliendirühmades, sealhulgas veeremseadmete, raudtee-, transpordivahendite ning aeronautika tehnika tootjate turusegmentides.

Uue põlvkonna Xcite™ Airmix® püstoli pihustuskasutegur on üle 86%, mis on ühtlasi vastav kõrgeim näitaja, mida on saavutatud mitte-elektrostaatilises väljas pihustamisel, garanteerides sealjuures kõrgkvaliteetse pinnaviimistluse.

Püstol on välja töötatud maalritele koostöös maalritega. Uus õhudüüs VX24 võimaldab värvilehvikut reguleerida juba 70% ulatuses. Täiendavalt on Sames Kremlin parandanud uue Airmix® käsipüstoli ergonoomiat, püstol on kergem, päästiku vastusurve on väiksem, püstoli käepideme ning korpuse uus disain on mugavam võrreldes eelmise põlvkonna Airmix® püstolitega.

Püstol on sertifitseeritud ning vastab Ex -ATEX ja VOC regulatsioonidele.

  • Lahusti- ja vesipõhised lakid, värvid
  • Peitsid
  • 2K-kahekomponentsed ained
  • Kõrge kuivaine sisaldusega ained
  • UV-katteained
  • Vesialuselised liimid
  • Ntrouretaan lakid, puiduimmutusvärvid, puidukaitsevahendid, viskoossus DIN4 14-16 sek
Pihustuse kasutegur (max): 86%
Rõhk ainele (max): 120 bar
Suruõhu töörõhk (max): 6 bar
Soovituslik suruõhu rõhk (min): 0,7 – 3 bar
Aine töötemperatuur (max): 50 ºC
Ainega kokku puutuvad osad: roostevaba teras
Nõelavastus: roostevaba teras (vahetatav)
Püstoli korpus: anodeeritud alumiinium
Kaal: 579 g

Vaata ka