• RIVIST-3
  • Painting system external
  • RIVIST-1
  • RIVIST~4

Värvikabiin

Survestatud täiskomplektne kinnine värvikabiin vastavalt kliendi soovidele ja mõõtudele

Survestatud täiskomplektne kinnine värvikabiin on konstrueeritud vastavalt ettevõtete vajadustele, kes peavad teostama eriti täpset ja “tolmuvaba” värvimist, millel on kõrged nõuded.
Sellsite tingimuste saavutamiseks tekitab süsteem sisemise ülerõhu, mis takistab tolmu sissepääsu ning võimaldab ka värvide kiiret polümerisatsiooni ja toote täiuslikku kuivamist.
Ruumi perimeetriline struktuur koosneb spetsiaalsetest eelvärvitud isoleeritud/soojust isoleerivatest ja heli summutavatest paneelidest. Perimeetri seintel on: lükanduksed, paanikakangiga avariiuks ja illuminaatorid.
Surveseade, ruumi kohale või ühele küljele paigutatud seade, koosneb metallprofiilidest isekandvast konstruktsioonist ja kahekordsest lehtmetallist täidiseintest, mille vahele on paigutatud isolatsioonimaterjal. Sisse on paigutatud järgmised elemendid: eelfiltrid, kahekordse sisselaske ja termokiirgusega spiraaliga elektriventilaator, kõrge soojusvahetusteguriga (ainult kuumaks seadistatud süsteemide puhul) Õhk juhitakse rühmast ruumi jaotus- ja filtreerimiskolonni abil, mis võimaldab suurepäraselt sissepääsu puhastatud õhk tänu suure jõudlusega filtrite paigaldamisele.
Ühest või kahest imiventilaatorite kolonnist koosnevad suitsueemaldusgrupid paigaldatakse värvitud toodete ladustamiseks kasutatavasse piirkonda.
Elektrisüsteem koosneb juhtplokist koos kõigi masina tööks vajalike komponentidega. Paneeli esiküljel on: pealüliti, hädaabinupp, start/stopp nupud, digitaalne termoregulaator ja valgustuse lüliti; mille tekitavad veekindlad polükarbonaadist laevalgustid kahekordse ülitõhusa neoonluminofoortoruga. Kõik elektrivõrkude ühenduskaablid on leegiaeglustavad ning kaitstud ümbrise ja ümbrispressiga.