• SONY DSC
  • 1544355502.bmp

Värvimisautomaat saematerjalile, harjadega ja püstolitega Ceetec IP Combi

Värvimisautomaat kuni 150 m/min viimistlusmaterjalide pealekandmiseks saematerjalile, sobib tootmismahule enam kui 500.000 meetrit puitmaterjali aastas

Värvimisautomaat saematerjalile Ceetec IP Combi 250 – unikaalne lahendus värvi pealekandmiseks nii harjaste kui ka püstolitega – paindlik ja efektiivne

Video: Ceetec IP250 Combi

Ceetec IPC250 ühendab endas mitme erineva seadme tööpõhimõtted, kombineerides Flow-Coat ja harjastega värvi pealekandmise tehnoloogia õhkpihustamisega.

Kahe tehnoloogia kombineerimine ühes seadmes tagab optimaalse paindlikkuse.

Värvimisautomaadi IP Combi abil saab sisevoodrilaudu sama masinaga nii kruntida kui pinnavärviga katta. Harjastega värvi pealekandmisel on pihustamise ees mitmeid eeliseid. Harjased “masseerivad” värvi puitmaterjali sisse, pihustamine omakorda tagab täiusliku viimistlustulemuse.

Paindlik ja efektiivne

Combi seade on tuntud IP250 värvimisautomaadi edasiarendus. Kliendid, kes on investeerinud IP250 värvimisautomaati, saavad oma masinale juurde osta pihustuskasti.

IPC250-l on liinijuhtimise võimalus, et reguleerida detailide sissesöödu ja harjaste kiirust. Värvimisautomaati on lihtne kasutada. Seda on võimalik lühikese ajaga ümber seadistada värvi harjastega pealekandmiselt püstolitega pihustamisele – selleks tuleb lihtsalt Flow-Coat moodul vahetada pihustuskasti vastu. Värvitolmu eemaldamiseks on seade varustatud papplõõtsfiltriga, mida saab samuti kiiresti ja lihtsalt vahetada.

IP Combi tarnitakse erinevates püstoli ja pumba kombinatsioonides ning on vooluvõrku ühendamise järel koheselt kasutusvalmis.

Eelised

  • Harjastega värvi pealekandmise ja püstoliga pihustamise funktsioon ühes ja samas seadmes
  • Kiire ümberseadistamine harjastega värvimiselt püstolitega pihustamisele
  • Seade on konstrueeritud nii, et seda on lihtne tootmisliiniga liita (automaatne sissesööt + lihvimine + viimistlemine + kuivatamine)
  • Vastupidav konstruktsioon on mõeldud töötamiseks 365 päeva aastas
  • Konstrueeritud värvimiseks kuni 150 meetrit minutis
  • Väike investeering, mis tagab kõrge tootlikkuse
  • Made in Denmark
Tootmiskiirus: kuni 9.000 m/tunnis
Viimistletava detaili mõõdud: max kõrgus ja laius: 100 x 250 mm
min pikkus: 600 mm
*eritellimusel ka muud mõõdud
Vooluvõrku ühendamine: 3 x 380 V + PE IP klass 54
Toitepinge: 4,5 kW
Masina mõõdud (P x L x K): 2.400 x 1.170 x 1.570 mm
Kaal: 700 kg

Vaata ka