Telli seadmete hooldus

Avaleht » Teenused » Telli seadmete hooldus

Hooldame ja remondime tootjate Kremlin, Rexson, Sames, Titan, Wagner, Cura, Elmyggan, PFT, Asahi seadmeid ja teostame hooldust ka teistele mainekatele kaubamärkidele.

Samas pakume ka kogu seadmeparki hõlmavaid ennetavaid korrashoiulepinguid. See annab ettevõttele võimaluse kontsentreeruda oma põhitegevusele - tootmisele.

Seadmete hooldus

Seadmete ennetav tehniline hooldus on vältimaks suuremate kulutuste tegemist seadmetega töötamisel või tootmisseisakuid. Selle käigus teostab hooldustehnik kliendi seadmepargi visuaalse defekteerimise ja informeerib teid avastatud puudustest. Hooldus toimub vastavalt seadmete valmistaja etteantud hooldusvälbale ja kokkulepitud ajakavale.

Konkreetne juhtum saab kiire lahendi, kui teavitate meid sellest koheselt. Kui asi on väga kiireloomuline ja päev on õhtusse jõudnud, siis leiame võimaluse Teid teenindada ka peale kl 18.00 või ka laupäeval/pühapäeval.

Kui Teie kätte on jõudnud kasutatud seade, võite alati küsida meie võimalusi selle taastamiseks, hooldamiseks või selle toote kohta eksperthinnangut. Teame täpselt meie tarnitud seadmete ajalugu ja arvestame nende võimaliku hooldusega.

Hansa Maaler Viimistlustehnika OÜ pöörab rõhku vaid toimivale töökindlale tehnoloogiale. Oleme alates 1995 aastast klientidele seadmeid tarninud ja pea kõik need töötavad tänaseni ja nii ka homme, mis ongi kinnitus sellest.

Telli hooldus!

*
*
*
*
*