Viimistluseadmete rent

Avaleht » Teenused » Viimistluseadmete rent

Kui vaja teha ära mingi eritöö või mõne tellimuse täitmiseks jääb lisa võimsusest puudu, siis on võimalik meilt abiks seadmeid rentida.

Pakume rentimiseks:

  • CURA 2500 pahtlipumpa (kliendil vaja hankida lisaks õhukompressor tootlusega 400-900 L/min)Titan1150E in the car
  • Tööstuslikke Kremlin värvipumpasid (ainult pikemaks perioodiks)

 

Rentniku meelespea:
Et seadmele järele tulles ja hilisemal kasutamisel ei tekiks sekeldusi, kirjeldame rendiseadme üleandmise korra.

Mida on vaja, et seadet rentida?
Seadmete rentimiseks on vaja kaasa võtta isikut tõendav dokument, millest tehakse kohapeal koopia. Kohapeal vormistatakse Teiega rendileping. Rendilepingu saab sõlmida ettevõtte B-kaardil olev esindaja või tema poolt volitatud isik (digitaalne või originaalvolitus). Seadme rendiperioodi alguses tuleb tasuda seadme käsiraha (tasuda saab nii sularahas, kaardiga või ülekandega ), mis Teile tagastatakse või/ja tasaarveldatakse pärast rendiseadme tagastamist. Rendiperiood kestel koostatakse Teile vahearveid iga 2 nädala tagant.

Rendiaja arvestust peetakse kell 09:00 kuni 09:00 (rendiperioodi sisse arvestatakse kõik päevad k.a. laupäev ja pühapäev). Pildid / - CURA 2500_pcSeadet on võimalik tagastada tööaegadel E-R 08:30-17:00.

Kuidas on CURA pahtlipump varustatud?
CURA 2500 väljastatakse Teile standardkomplektis st komplekti kuulub CURA 2500 kruvipump, aine- ja õhuvooliku komplekt 10 m, distantsjuhtimine 10 m püstoli juurest, pihustuspüstol, pesupall vooliku läbipesuks.

Tõrgeteta töö tegemiseks soovitame endale hankida oma isiklik kummimantli ja kruvi komplekt (kuna tegemist rendipumbaga, siis kahjuks ei tea, mida Teie eelkäia rentnik kõike sellega tegi).

Mida on vaja CURA pahtlipumba tööks veel peale seadme ja segu ning töömehe?
Teil on seadme tööks vaja 3-faasilist 16A, 380V elektriühendust ja suruõhku. Tööks sobilik suruõhukompressor oleneb pihustatavast ainest ja soovitavast pihustusstruktuuri tulemusest, tootlikkusega 400-900 L/min. Mida peenemat pihustusjälge soovitakse ja mida sitkemat ainet pihustatakse seda suurem on õhuvajadus. Üldiselt on mineraalkrohvi pritsimiseks piisav 600 l/min tootlusega kompressor.

Mida peab CURA pahtlipumbaga töötades jälgima ja kuidas seadmega töötada?
Seadmega töötamine: enne töö algust täitke ainevoolik veega ja laske sel 5-15 min seista, seejärel pumbake vesi välja ja alles nüüd võite valada ainekolusse pahtli või krohvi. Iga päev tuleb pumpa määrida määrdega (määrdenippel selleks toiminguks on pumba raami küljes). Pauside korral tuleb segu voolikust ja ainekolust välja lasta, ainekolu ja voolik läbi pesta ning pesuprotsessi lõpus lasta pesupall 2 korda läbi ainevooliku (püstol tuleb selleks toiminguks eemaldada ja eraldi pesta). Juhul kui pump ei käivitu, siis kontrollige juhtimiskaabli korrasolekut. On ette tulnud, et transpordi käigus on distantslüliti või -kaabel viga saanud.
Pritskrohvi tehes liigutada püstolit ringjooneliselt, jälgige ohutustehnikat, kasutage töö ajal kaitseprille ja tolmumaski. Pihustusjälge saab reguleerida muutes masina kiirust, õhusurvet (kompressoris ja/või pihustuspüstolis ning muutes aine viskoossust/voolavust).

Küsi lisainfot!

KIRJUTA info@hansamaaler.ee