Venjakob viimistlusautomaadid

Avaleht » Ettevõttest » Tootja - lahendused » Venjakob viimistlusautomaadid

Venjakob MaschinenbauEttevõtte looja oli Heinrich Venjakob, kes asutas 1963 aastal Venjakob Machinenbau GmbH & Co. KG perefirmana. Alustati inseneribüroona, millest kasvas välja rahvusvaheliselt tunnustatud automaatsete viimistlustehnoloogiate valmistaja.

Intensiivse tootearenduse tulemusena töötati välja lai valik standardseadmeid kuni täisautomaatsete eriseadmeteni välja, mille kasutusvaldkonnad on puidu-, plastiku-, metalli-, klaasitööstus. Tänaseks on Venjakob-ist arenenud keskmise suurusega nišš ettevõte üle 300 töötajaga.

Eesmärk

Venjakob pakub kliendi spetsiifikast lähtuvaid pihustus-, eeltöötlus- ja kuivatilahendusi, logistilisi transpordisüsteeme ja eriseadmeid. Projektid töötatakse läbi ja projekteeritakse tihedas koostöös kliendiga. Venjakob fokuseerib tugevale ja kauakestvale partnerlussuhtele, koos erakordselt tõsise suhtumisega enda peale võetud vastutuse osas, mis ei lõpe kunagi projekti teostamise järel. Venjakob-i usaldusväärne teenindustiim on kõrgelt motiveeritud ja on tehnilise abi vajamise korral klientide käsutuses ning alati saadaval liinioperaatorite koolitamiseks. Venjakob-i väljatöötatud telediagnostikalahendus võimaldab distantsilt muuta liinide juhtseadmete parameetreid. Esile tuleb tõsta ka Venjakob-i varuosade ladu, mis garanteerib varuosade 24 h tarned.

Peamised tooted

VEN SPRAY lailint pihustusautomaadid

Venjakob pihustusautomaadid on mõeldud ühe- või 2-komponentsete värvide, lakkide, peitside, liimide jms kõrgtootlikuks pihustamiseks konveierliinil katkematult liikuvatele detailidele. Venjakob pihustusautomaate iseloomustab töökindlus, keskkonnasõbralik viimistlusmaterjali tagasikogumise lahendus ja märgatav tootmiskulude kokkuhoid. Saadaval nii kuivfiltriga kui ka veekardinaga filtrisüsteem.

VEN SPRAY MOULD COOLAC kitsaslint pihustusautomaat profiilsetele detailidele

COOLAC pihustusautomaat on mõeldud vesialuseliste või vesialuseliste UV-toodete kõrgefektiivseks pihustamiseks. Tänu patenteeritud COOLAC® tagasikogumise süsteemile töötab seade maksimaalse pihustuskasuteguriga. Pihustusautomaadi praktiline tasuvusaeg on keskmises või suures tootmises alla 1 aasta.

VEN BRUSH harilihvseadmed

Venjakob VEN BRUSH lihvseadmed baseeruvad Flextrimi narmaslihvi tehnoloogial. Seade on mõeldud tasapinnaliste puitdetailide eel- ja vahelihvimiseks. Seadet iseloomustab madal ekspluatatsioonikulu, töökindlus, keskkonnasõbralikkus.

Venjakob tooted: SIIT

Rekvisiidid

Venjakob Maschinenbau Gmbh & Co. KG
Telefon: +49 5242 96030
Faks: +49 5242 960340
Internet: www.venjakob.de