Kasutusvaldkonnad:
Puit
Metall
Auto
Prindi leht

Käsipüstol survesööduga Kremlin Xcite™200 Airmix®

Avaleht » Tooted » Käsipüstol survesööduga Kremlin Xcite™200 Airmix®

Olles ära kasutanud oskusteavet ning omandanud oma valdkonnas praktilisi kogemusi, pakub Kremlin-i uus Xcite™ Airmix® püstol maalrile absoluutset mugavust ning uusi väljakutseid. Ülikerge päästik, pöörlev ainevoolikuliitmik, püstoli korpuse disain ja ergonoomia vähendavad maaler-operaatori väsimist, tõstavad töö jõudlust ning välistavad kutsealaselt esinevat liigeste haigestumist.

Xcite™ Airmix® püstolis on kasutatud kõrgeima kvaliteediga komponente, et tagada selle usaldusväärne funktsioneerimine. Uus Xcite™ Airmix® VX24 tüüpi õhudüüs annab tulemuseks ületamatu pinnaviimistlus kvaliteedi, seda koos Airmix® FineFinish ainedüüsiga.

Kremlin on keskkonnakaitse pioneerina arendanud tehnoloogiat, mis suudab ühendada pihustamise kvaliteeti ning töö jõudlust, koos väga kõrge pihustuse kasuteguriga.
Uue põlvkonna Xcite™ Airmix® püstoli pihustuskasutegur on üle 86%, mis on ühtlasi vastav kõrgeim näitaja, mida on saavutatud mitte-elektrostaatilises väljas pihustamisel, garanteerides sealjuures kõrgkvaliteetse pinnaviimistluse.

Püstol on välja töötatud maalritele koostöös maalritega. Uus õhudüüs VX24 võimaldab värvilehvikut reguleerida juba 70 % ulatuses. Täiendavalt on Kremlin parandanud uue Airmix® käsipüstoli ergonoomiat, püstol on kergem, päästiku vastusurve on väiksem, püstoli käepideme ning korpuse uus disain on mugavam võrreldes eelmise põlvkonna MVX Airmix® püstoliga.

Püstol on sertifitseeritud ning vastab Ex -ATEX ja VOC regulatsioonidele.

Tehnilised andmed

Pihustuse kasutegur (max): 86 %
Aine töörõhk (max): 200 bar
Suruõhu töörõhk (max): 6 bar
Soovituslik suruõhu rõhk (min): 0,7 - 3 bar
Aine töötemperatuur (max): 50 ºC
Ainega kokku puutuvad osad: roostevaba teras
Nõelavastus: karbiid (vahetatav)
Püstoli korpus: anodeeritud alumiinium
Kaal: 579 g

Kasutatavad tooted

  • lahusti- ja vesipõhised lakid, värvid
  • peitsid
  • 2K-kahekomponentsed ained 
  • kõrge kuivaine sisaldusega ained
  • UV-katteained
  • vesialuselised liimid
  • nitrouretaan lakid, puiduimmutusvärvid, puidukaitsevahendid, viskoossus DIN4 14-16 sek