Kasutusvaldkonnad:
Puit
Ehitus
Prindi leht

Värvimisautomaat saematerjalile, harjadega, Ceetec IP250 Touch

Avaleht » Tooted » Värvimisautomaat saematerjalile, harjadega, Ceetec IP250 Touch

Värvimisautomaat kuni 180 m/min õli- või veepõhiste viimistlusmaterjalide ja puidukaitsevahendite pealekandmiseks puitmaterjalile, sh liistud, hööveldamata ja profileeritud lauad.
Ideaalne ettevõtetele, kelle aastane tootmismaht on enam kui 500 000 meetrit puitmaterjali.

Eelised

  • Mõeldud töötamiseks 365 päeva aastas
  • Sobib hästi nii välis- kui sisetöödeks
  • Ühtlane viimistlus, värvi kokkuhoid kuni 50%
  • Automaatne söötmissüsteem on astmeliselt reguleeritav
  • Puutetundlik ekraan, standardprogrammid
  • Madalad ülalpidamiskulud
  • Puhastamine kiire ja lihtne

Paindlik ja kasutussõbralik

Puutetundlik ekraan, standardprogrammid, reguleeritavad harjad ja puitmaterjalide kiire söötmine teevad Ceetec IP250 Touch’ist efektiivse viimistlusautomaadi, mis tagab unikaalse ja stabiilse viimistluskvaliteedi. IP250 Touch on vastupidav, seda on lihtne kasutada ja kerge puhastada. Seade on mõeldud tööks 365 päeva aastas. IP250 Touch sobib nii saeveskitele kui ka puitmajade tootjatele; nii sae-, hööveldatud kui ka profiilsete puitmaterjalide viimistlemiseks.

Tänu oma tootlikkusele kuni 180 meetrit minutis sobib seade kokku ka kõige kiiremate tootmisliinidega. IP250 Touch on konstrueeritud nii, et seda on lihtne juba olemasoleva tootmisliiniga liita (automaatne sissesööt + lihvimine + viimistlemine + kuivatamine).

Astmeliselt reguleeritava automaatse söötmissüsteemi abil saab töökiirust vähendada kuni 20 meetrini minutis, mis võimaldab seadet kasutada ka eraldiseisvalt, kus toode antakse ette käsitsi ja võetakse ka käsitsi maha.

Neli söödurulli garanteerivad puitmaterjali ühtlase ja sujuva masinast läbijooksu. Viimistlemise kõrge kvaliteet saavutatakse tänu kaheksale pöörlevale, individuaalselt häälestatavale harjale. Kõik detailid harjatakse neljast küljest 2 korda üle, nii pühitakse detaililt kogu liigne värv ja automaadist väljuvalt detaililt värvi ei tilgu. Liigne värv voolab läbi filtri värvianumasse ning seda saab tänu kinnisele süsteemile uuesti kasutada.

Puutetundliku ekraani abil saab seadet lühikese aja jooksul väga täpselt uuele tootele ümber kohandada. Võimalus salvestada kuni 99 individuaalset programmi.

Seade tarnitakse koos harjade ja filterkottidega ning on vooluvõrku ühendamise järel koheselt kasutusvalmis.

Hooldus ja varuosad

IP250 Touch’il on automaatne puhastusprogramm. Igapäevane põhjalik hooldus võtab aega 15-20 minutit. Värvivahetuseks kulub kõigest 10-15 minutit. Pihustite, harjade ja muude kuluvate osade vahetamisega saab igaüks ise hakkama. Flow-Coat pihustusboksi saab puhastamise ajaks maha monteerida. Võimalik on kasutada ka iga värvitooni jaoks oma Flow-Coat pihustusboksi.

Lisaks on võimalik seadmele juurde tellida rullkonveier puitmaterjali etteandmiseks ja väljastuseks, erinevad filterkotid ja jõhvharjad. Saematerjaliga töötamisel soovitame täiendavaid pinna eelpuhastusharju.

Tootlikus:
1200 kuni 10 000 meetrit tunnis

Viimistletava detaili mõõdud:
Max kõrgus ja laius: 250 x 250 mm
Min kõrgus ja laius: 10 x 10 mm
Min pikkus: 800 mm

Vooluvõrku ühendamine:
3 x 380 V + PE IP klass 54
Võimsus: 2,0 kW

Masina mõõdud (p/s/k):
2400 x 1140 x 1475 mm

Masina kaal:
Ca 825 kg