Ciemme lahusti destillaatorid

Avaleht » Ettevõttest » Tootja - seadmed » Ciemme lahusti destillaatorid

Pildid / - CiemmeCiemme toodetud seadmed esindavad eelkõige lahustite käitluse valdkonda tehnoloogia ja usaldusväärsuse poolest, omades head reputatsiooni nii kodu kui ka välisturgudel.

Seadmete kvaliteeti on vajalik, kuid see ei ole siiski piisav element pakkuda efektiivseid lahendusi äritegevuse nõuetele.

Hea masin ei pruugi olla piisav, et olla lahenduseks igale probleemile! Seetõttu on iga "standard" CIEMME toode kalibreeritud ja modifitseeritud, et lahendada konkreetse ettevõtte spetsiifiline probleem. Sellist eesmärki seades, ei hoolitse Ciemme mitte ainult kvaliteedi tagamise eest, vaid jagab vajalikke nõuandeid, et selgitada välja kõige sobivaim süsteem olemasolevate hulgast, et kindlustada tõhus ja kõrgtootlik standard.

Selle eesmärgiga toodi turule uus EVolution tooteseeria (EV-seeria). 

EV-seeria lahustikäitlusseadmed on võimekad lahendama ka komplitseeritud ülesandeid, mis on seotud erinevate lahustite destilleerimisega. Lai valik lahustidestillaatoreid töötsükli mahuga alates 8 kuni 400 liitrit ja rohkem, sobides igasuguste lahustite / vedeldite regenereerimiseks (K-seeria), samuti tasub fookustada kuivainejäägi kuivatust ning automaatset destillatsioonimahuti puhastamisfunktsiooni (EV - seeria).

K-seeria video animatsioon: www.ciemmemo.it/web/distsin1.php
EV-seeria video animatsioon: www.ciemmemo.it/web/distsin2.php

Kasutusvaldkonnad:

  • värvimistöökojad
  • metallitööstus
  • puidu- ja mööblitööstus
  • värvitrükitööstus
  • trükkplaadid
  • naha tööstuslik parkimine

Ciemme tooted: SIIT

Rekvisiidid

Ciemme S.R.L.
Telefon: +39 0593 15101
Faks: +39 0593 15654
Internet: www.ciemmemo.it