Kasutusvaldkonnad:
Puit
Ehitus
Prindi leht

Värvimisautomaat saematerjalile, harjadega, Ceetec A250

Avaleht » Tooted » Värvimisautomaat saematerjalile, harjadega, Ceetec A250

Värvimisautomaat kuni 42 m/min õlipõhiliste- või vesialuseliste viimistlusmaterjalide ja puidukaitsevahendite pealekandmiseks saematerjalidele sh liistud hööveldamata või profileeritud lauad. Ideaalne ettevõtetele, kelle aasta töömaht kuni 500.000 meetrit viimistletud puitmaterjali aastas.

Eelised:

  • sobib hästi nii välis- kui sisetöödele
  • ühtlane viimistlus, värvi kokkuhoid kuni 50%
  • automaatne sissesööt astmeliselt reguleeritav
  • roostevabast terasest elektrooniline membraanpump
  • tasuvusaeg umbes 40.000 m viimistletud puitmaterjali, mis võrdub 40 tootmistunniga

Paindlik ja kasutussõbralik

Ceetec A250 keskmise suurusega värviautomaat sobib nii sae- kui hööveldatud, kui ka profiilsete puumaterjalidele viimistlemiseks.

Seade on mõeldud manuaalseks kasutamiseks, toode antakse käsitsi ette ja võetakse ka käsitsi maha. Kui seadet soovitakse lisada liini komponendiks, siis soovitame selleks Ceetec tööstuslikku mudelit Ceetec IP250 Touch.

Puitmaterjal jookseb masinast läbi horisontaalselt, mida abistab automaatne sissesöötja. Viimistlemise kõrge kvaliteet saavutatakse tänu 12-le pöörlevale, individuaalselt häälestatavale harjasele.

Puhastamine on kiire ja lihtne, võtab aega umbes 5-10 minutit. Igapäevane suurhooldus kestab 15-20 minutit. Värvi vahetus teostatav kõigest 10-15 minutiga.

Seade tarnitakse koos harjaste ja filterkottidega ning on kohe kasutusvalmis, kui see ühendatakse vooluvõrku. Ceetec A250 korral on tegemist standardseadmega, millel on lühike tarneaeg.

Võimalikud lisaoptsioonid: lisarullteed sissesöödule ja väljasöödule, erinevad filterkotid ja hobusejõhvid. Täiendavalt olemas ka harjased puidupinna eelpuhastamiseks. Need sobivad juhuks, kui töötatakse saematerjaliga.

Tootlikus:
960-2500 meetrit tunnis

Viimistletatava detaili mõõdud:
max. kõrgus: 100 mm x laius 250 mm
min. pikkus: 800 mm

Vooluvõrku ühendamine:
3 x 400 V + PE IP Class 55
Võimsus: 0,80 kW

Masina kaal:
ca 300 kg